15 priežasčių susitikti: Arina ir grupė

Lietuvos bliuzo karaliene tituluojamos Arinos balsas jau trisdešimt metų priverčia suklusti koncertų sales, o nuoširdumas ir spinduliuojama šiluma visada prikausto žiūrovų dėmesį.

Tačiau Arinos koncertuose – ne tik bliuzas. Tai įvairiausių stilių lydinys žavintis savo nuoširdumu, pozityvia energija, giliais jausmais, profesionalumu ir brandumu.

„15 priežasčių susitikti“ – nauja programa, kurios muzikos magija liejasi taip laisvai, tarsi nebūtų jokių ribų. Tai – 15 dainų, kurių kiekviena yra labai svari priežastis susitikti su Arina ir jos muzikantais Žalgirio arenos Amfiteatre.  Tai ir minimalistinis akustinis šnabždesys, ir galingos elektronikos erdvės, ir klasika, ir modernas. Tai – iškalbingas ir charizmatiškas pasakojimas apie meilę, išsiskyrimus, viltis, atradimus ir praradimus, liūdesį ir džiaugsmą, įtaigiai bei jausmingai papasakojamas visiems žmonėms suprantama muzikos kalba.

Koncerte Arinai talkins puikūs, Lietuvos muzikiniame pasaulyje gerai žinomi, menininkai sukuriantys scenoje magišką ir prabangią atmosferą. Kolektyvas nedidelis, tačiau klausytojams jis žada įspūdingą ir skambų vakarą,

Jei yra bent viena priežastis susitikti, jau verta susitikti. O dabar – net „15 priežasčių susitikti“!

Arina Borunova – vokalas;
Rolandas Kažimėkas – klavišiniai
Giedrius Danielius „Ubis“ – gitara
Laimonas Urbikas – saksofonas
Artūras Juršė – mušamieji, perkusija.

Turtingame kūrybiniame kelyje Arina pelnė daugybę įvairių apdovanojimų, kurių tarpe yra ne vienas Grand Prix iš prestižinių Lietuvos bei tarptautinių festivalių užsienyje, ji ne kartą pripažinta geriausia mūsų šalies atlikėja.

Galerija

Informacija apie renginį

Vieta

„Bosca“ amfiteatras, „Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2017-12-01, 19:00 val.

Durys atidaromos

18:30 val.

Trukmė

1 val. 30 min.

Apšildantis atlikėjas

Nenumatoma

Pertrauka

Nenumatoma

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami, taikoma 15 proc. nuolaida bilietams

Vaikai

Nemokamai įleidžiami iki 5 m.

Fotografuoti

Leidžiama

Kainos

15,00 - 16,60 EUR bilietų platintojo mokestis - 1 EUR, arenos mokestis - 0,60 EUR. Mažiausia neakcijinė kaina 15 EUR

Bilietų platintojas

UAB „Bilietai.lt“

Parkavimas

,,Žalgirio" arenos automobilių parkavimo aikštelė

Organizatorius

Aušra Difartė

VAIKYSTĖS MIESTAS

Kol tėveliai mėgausis gera muzika koncerte ar stebės krepšinio varžybas, vaikus kviečiame pasilikti „Vaikystės mieste“! Paslaptingas pasaulis, kuris pasitiks vaikus ir ore, ir ant žemės, pakvies išbandyti linksmus automobiliukus, mašinų remonto dirbtuves, kvies kasinėti, remontuoti ir konstruoti. Išbandę rankų ir kojų tvirtumą šokinėjant ant minkštų batutų, vaikai paners į minkštą putų jūrą, pavadintą „cukraus rojumi“. Daugiau apie „Vaikystės miestą“ rasite čia. Tel.: +370 618 27323+370 37 719662, El. paštas:info@vaikystesmiestas.lt

Arenos partneriai

© „Žalgirio“ arena, 2011-2018. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi