90’s MEGA Show (Renginys perkeltas)

Dėl šiuo metu besiklostančių aplinkybių – paskelbtos COVID-19 pandemijos bei ją sekančių priemonių ir apribojimų trukmės neapibrėžtumo, keičiasi „90’s MEGA Show“ koncerto data.

Siekiant užtikrinti visų susirinkusiųjų saugumą ir ištęsėti geriausio METŲ ŠOU pažadą, šou keliasi į gruodį! Taip pat norime ir labai pasidžiaugti, jog nors ir užtruko kiek ilgiau nei norėtąsi, visgi didelių pastangų dėka – koncertas įvyks pilna pirmine sudėtimi. Vienoje scenoje pasirodys septynios 90-ųjų legendos -„Vengaboys“, „2 Unlimited“, „La Bouche“, „Mr. President“, „Real McCoy“, „Jenny from Ace of Base“ bei „Capella“. Tad Žalgirio arenos sienas drebinsime – 2020.12.12 !

Dėkojame Jums už supratingumą šiuo visiems sunkiu laikotarpiu ir tikime, jog būtent solidarumas ir rūpestis vienas kitu – padės mums visiems nugalėti šią pandemiją. Jeigu jau turite įsigiję biietus ir Jums tinka naujoji data – būkite ramūs: bilietai galios. Na, o jei data Jums yra netinkama, dėl bilietų grąžinimo susisiekite su Tiketa rugsėjo 14-30 d.

Informacija apie renginį

Vieta

Karaliaus Mindaugo prospektas 50, „Žalgirio“ arena

Laikas

2020 05 09; 20:00 val.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2020. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi