90’s MEGA Show

Dėl šiuo metu besiklostančių aplinkybių – paskelbtos COVID-19 pandemijos bei ją sekančių priemonių ir apribojimų trukmės neapibrėžtumo, keičiasi „90’s MEGA Show“ koncerto data. Siekiant užtikrinti visų susirinkusiųjų saugumą ir ištęsėti geriausio METŲ ŠOU pažadą, šou keliasi į gruodį!

Taip pat norime ir labai pasidžiaugti, jog nors ir užtruko kiek ilgiau nei norėtąsi, visgi didelių pastangų dėka – koncertas įvyks pilna pirmine sudėtimi. Vienoje scenoje pasirodys septynios 90-ųjų legendos -„Vengaboys“, „2 Unlimited“, „La Bouche“, „Mr. President“, „Real McCoy“, „Jenny from Ace of Base“ bei „Capella“. Tad Žalgirio arenos sienas drebinsime – 2020.12.12 !

Dėkojame Jums už supratingumą šiuo visiems sunkiu laikotarpiu ir tikime, jog būtent solidarumas ir rūpestis vienas kitu – padės mums visiems nugalėti šią pandemiją. Jeigu jau turite įsigiję biietus ir Jums tinka naujoji data – būkite ramūs: bilietai galios. Na, o jei data Jums yra netinkama, dėl bilietų grąžinimo susisiekite su Tiketa rugsėjo 14-30d.

Įsigyk Fanų Zonos bilietą ir mėgaukis išskirtinėmis privilegijomis! Dovana – OFICIALI RENGINIO MAIKUTĖ – Specialus VIP įėjimas, geriausios vietos, arčiausiai ŠOU scenos, šansas laimėti susitikimą su atlikėjais bei kiti siurprziai!! Tad čiupk draugus ir tapk fanu jau šiandien!

Bilietų skaičius ribotas!

Jau daugiau nei kartą didžiausias Anglijos arenas drebinęs 90tųjų šėlsmas – keliasi į LIETUVĄ! Dar garsesnis, dar galingesnis – DAR LABIAU 90’s! Vienoje scenoje susitiks ir Žalgirio arenos sienas drebins net 7 skirtingi tarptautinio žinomumo atlikėjai: VengaBoys, 2 UNLIM-ITED, LA BOUCHE, Real Mccoy, Jenny from ACE OF BASE, Mr.President, Cappella.

“90’s MEGA show” – tai ne šiaip koncertas – tai visus susirinkusiuosius įtrauksiantis METŲ ŠOU, kuomet bus keliaujama atgal laiku į geriausios šokių muzikos ir vakarėlių metus, į kuriuos nukels išskirtinė, inovatyvi scena, įspūdingas šviesų ir atlikėjų pasirodymas bei giliai širdyje įsirėžę šio itin muzikalaus ir pašėlusio dešimtmečio hitai. Svarbiausia, užvesti šią laiko mašiną mums padės ir patys susirinkusieji, išpildę vakaro aprangos kodą – „Jei švęsti – tai švęsti kaip 90tais!“ ! Į šią kelionę leidžiamės ir lubas kilnojame gruodžio 12 dieną!

„90’ MEGA show“ – tai „The real thing“ pasirodymas, kurio metu bus „Boom boom boom“, nes „We like to party“ ir norime daryti tai „No Limit“, kad džiaugtis „Beautiful life“ ir kurti „Happy Nation“ kartu! Tad „Get ready for this“ jau dabar!

***LiveStar Entertainment atsakingai žiūri į savo pažadą surengti renginį, vertą METŲ ŠOU titulo, dėl ko kviečia ir koncerto dalyvius prisidėti prie šio pažado ištęsėjimo, išpildant vakaro aprangos kodą – „JEI ŠVĘSTI – TAI ŠVĘS-TI KAIP 90TAIS!“ Išpildžiusiųjų 90tųjų aprangos kodą lauks papildomos staigmenos bei galimybė laimėti įspūdingus PRIZUS, dėl kurių tikrai verta pasistengti!

VengaBoys – šokių muzikos grupė iš Olandijos, iškilusi 1997 metais singlu „Parade des Tettas“, kurį sekė kasmetiniai vis popupliaresni ir žinomesni hitai, nuolat skambėję radijo stotyse – „We Like to Party!“ (1998), „Boom Boom Boom Boom!“ (1998), „We’re Going to Ibiza“ (1999), „Shala Lala“ (2000) ir kiti.

2 UNLIMITED – olandų šokių muzikos grupė, įkurta 1991 metais belgų prodiuserių Jean-Paul De Coster ir Phil Wilde. Per pirmuosius penkerius gyvavimo metus grupė ne tik užkariavo klausytojų širdis ir klubus, bet taip pat net 16 kartų užvaldė muzikinių topų viršūnes tokiais hitais kaip „Get Ready for This“, „Twilight Zone“, „No Limit“, „Tribal Dance“ bei kitais.

LA BOUCHE – šokių muzikos duetas, geriausiai žinomas dainomis „Be My Lover“, „Sweet Dreams“, „You Won’t Forget Me“ ir „Tonight is the Night“. Duetas (Melanie Thorton ir Lane McCray) savo muzikinę veiklą pradėjo 1994 metais, kuomet 2001 metais atlikėja Thorton vos pradėjusi solistės karjerą, pateko į tragišką aviakatastrofą, kurioje neteko gyvybės. Siekiant išlaikyti jos atminimą gyvą, 2003 metais buvo išleistas albumas, kurį sudarė geriausių LA BOUCHE atlikėjos sudainuotų dainų remix’ai, kuomet Lane McCray toliau tęsė pasaulinį turą grupės vardu. 2015 metais McCray pakvietė prie vieno žmogaus grupės prisijungti vengrų tau-tybės atlikėję Sophie Cairo, taip vėl sudarant super duetą, kurį regime koncertuojant ir šiandien.

Mr.President – elektroninės šokių muzikos (EuroDance project) grupė, nuaidėjusi skersai ir išilgiai per pasaulį savo singlu „Coco Jamboo“, išleistu 1996 metais. Europoje grupė taip pat žinomumo susilaukė ir dėl kitų hitų – „Up’n Away“, „I’ll Follow the Sun“ bei „I Give You My Heart“.

Real Mccoy – tai iš Vokietijos kilusi elektroninės šokių ir populiariosios muzikos grupė, susilaukusi tarptautinės sėkmės ir pripažinimo, dėka tokių hitų kaip „Another Night“, „Automatic Lover (Call for Love)“, „Run Away“, „Love & Devotion“, „Come and Get Your Love“, „One More Time“.

Jenny from ACE OF BASE – pagrindinė tarptautinės švedų pop grupės ACE OF BASE vokalistė, o dabar solo atlikėja, kuri sėkmei į akis pažvelgė būdama vos 19 metų. Pirmosios dvi grupės išleistos dainos „All That She Wants“ ir „Wheel Of Fortune“ danų muzikos įrašų pardavimų lentelėse šoko į pirmą ir antrą vietas, kas įvyko net anksčiau, nei buvo padaryta pirmoji publikuotina šios grupės nuotrauka.

Cappella – italų techno muzikos grupė, suformuota 1987 metais prodiuserio Gianfranco Bortolotti. Bėgant metams grupė nuolat keitėsi ir transformavosi, visgi pačią sėkmingiausią veiklą vystė ankstyvuosiuose 1990tuosiuose, kuomet pasirodė ir jų žinomiausas kūrinys – „U Got 2 Let the Music“.

Gruodžio 12 diena. Didžiausia Lietuvoje Žalgirio arena. Ant scenos – 90tųjų laimingasis septynetas. Visi ženklai ir net žvaigždės rodo, jog nusimato GERIAUSIAS METŲ ŠOU LIE-TUVOJE, kurio negali praleisti!

Informacija apie renginį

Vieta

Karaliaus Mindaugo prospektas 50, „Žalgirio“ arena

Laikas

2020 12 12; 20:00 val.

Durys

18:30 val.

Trukmė

~4:00 val.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

FOTOGRAFUOTI, FILMUOTI

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

30,00 EUR - 50,00 EUR, (mažiausia neakcijinė kaina: 30,00 EUR), bilietų platintojo mokestis: 1,50 EUR, arenos mokestis: 2,00 EUR. Į kainą neįskaičiuota: rūbinės paslauga (1,50 EUR), daiktų saugojimo paslauga (2 EUR)

Organizatorius

Livestar Entartainment

ŽA AUTOBUSAI PO RENGINIO

Važiuos

Salės planas

KONCERTAS 3

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2020. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi