90-ųjų nostalgija su AQUA

Ar dar pamenate geriausius šokių muzikos laikus? Ar išgirdus 90-ųjų hitus Jūsų širdį užlieja nostalgija? Jei taip, tuomet LiveStar Entertainment turi Jums pasiūlyti tai, ko Lietuvoje dar nebuvo! „’90 Nostalgija“ – tai ne šiaip jungtinis atlikėjų pasirodymas, tai šokių muzikos karščiu alsuojantis taifūnas, kuris nuneš „Žalgirio“ arenos stogą ir sudrebins grindis – šalta tikrai nebus!

2023 m. sausio 14 d. vienoje scenoje susitiks CORONASNAP! bei MASTERBOYkuomet garbingiausią vietą koncerte užims ir į gyvo garso šou užsuks tarpžemyninį turą „Life in Plastic“ atliekanti – garsiausia 90-ųjų šokių muzikos grupė – AQUA!

Pirmą kartą Lietuvoje pasirodysianti gyvo garso Grupė AQUA – tai tris gyvenimo ciklus išgyvenusi muzikos pasaulio sensacija, geriausiai žinoma savo daina „Barbie Girl“ (1997 m.), turinčia daugiau kaip 700 mln. peržiūrų „Youtube“ platformoje, kuomet pati platforma veikti pradėjo tik 2005 m. AQUA (aut. past.: oficialus grupės pavadinimas nuo 1995 m.) – tai danų-norvegų europopo muzikos grupė, susikūrusi 1989 m. kaip „JoySpeed“ (aut. past.: liet. „Malonumo Greitis“). Iki 2001 metų grupė šokiu uždegė ne tik Europą, bet ir tas pasaulio šalis (Japonija, Australija, Kanada ir kitas), kuriose tuo metu europopo muzika nebuvo itin vertinama, kas sudarė sąlygas grupei pretenduoti ir laimėti gausybę skirtingų prestižinių apdovanojimų pasauliniu mastu.

AQUA sėkmingą muzikinę veiklą tęsia iki pat šiandien ir 2020-uosius drebina nauju tarpžemyniniu turu „Life in Plastic“ (aut. past.: liet. „Gyvenimas plastike“), kurio dalimi taps ir mūsų Jums pristatoma „’90 nostalgija“ Lietuvoje.

Atlikėja Olga de Souza, geriau žinoma sceniniu vardu CORONA, gimė muzikalioje šeimoje Rio de Žaneire. Jau pilnametė dar tik būsima atlikėja leidosi į kelionę po pasaulį, kuomet pasiekė Italiją, kurioje ir buvo atrasta bei pradėjo vystyti savo muzikinę karjerą. 1994 m. atlikėja šviesos greičiu iškilo savo pirmuoju debiutiniu albumu „The Rhythm of the Night“, kurio kopijų buvo parduota daugiau kaip milijonas, bei vos per porą mėnesių leido atlikėją įvardinti kaip neginčijamą šokių muzikos karalienę visame pasaulyje.

MASTERBOY – itin reprezentatyvi, jau 30 metų scenoje besisukanti Vokietijos eurodance muzikos grupė, sulaukusi sėkmės Europoje, Azijoje, Okeanijoje bei Pietų Amerikoje. Garsiausios šios grupės dainos – „Feel the Heat of the Night“, „Anybody“, „I Got to Give It Up“, „Generation of Love“, „Everybody Needs Somebody“ bei „Is This The Love“. Praėjus dešimčiai metų nuo grupės išsiskyrimo – 2013 m. auksinis MASTERBOY trejetas (Trixi Delgado, Tommy Schleh, Enrico Zabler) sugrįžo pasirodyti ir atskleisti perversmingas, atgaivinančias pažiūras į 90-ųjų muziką, ką daro iki šiol.

SNAP! – iš Vokietijos kilusi eurodance muzikos grupė, suformuota 1998 m. Ši grupė tarptautiniu mastu geriausiai žinoma hitais „The Power“ (aut. past.: iš pirmojo albumo „World Power“) ir „Rhythm Is a Dancer“ (aut. past.: iš antrojo albumo „The Madman’s Return“).

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2023-01-14, 20:00 val.

Durys

18:30 val.

Trukmė

~3 val.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Vaikai nemokamai neįleidžiami

Fotografuoti, filmuoti

Galima tik su neprofesionalia įranga

Organizatorius

UAB „Livestar Entertainment“

ŽA AUTOBUSAI PO RENGINIO

Nenumatoma

Salės planas

KONCERTAS 3

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2023. Visos teisės saugomos