Krepšinio mėgėjams sugrįžta galimybė pažaisti „Žalgirio“ arenos didžiojoje aikštėje

Pasibaigus klubinio krepšinio sezonui ir praūžus Kaune vykusiam olimpinės atrankos turnyrui, „Žalgirio“ arena vėl atsiveria visiems krepšinio aistruoliams. Kaip ir praėjusią vasarą krepšinio mėgėjai gali išbandyti savo jėgas ir rungtyniauti ant pagrindinės aikštės parketo.

Nuo liepos 8 d. pradedama „Žalgirio“ arenos didžiosios salės nuoma krepšinio mėgėjams.

Pirmą kartą tokią galimybę „Žalgirio“ klubas ir „Žalgirio“ arena komandos aistruoliams buvo suteikusi 2020-ųjų vasarą, kai įprastus renginius sukaustė pasaulinė pandemija. Daugiau nei 15 tūkstančių žiūrovų talpinanti „Žalgirio“ arena tapo didžiausia sporto erdve krepšinio mėgėjams visose Baltijos šalyse.

Šią vasarą aikštę, kurioje vyksta Eurolygos ir Lietuvos krepšinio lygos rungtynės, aistruoliai pasižaidimui ar treniruotėms galės išsinuomoti kas valandą. Norintys žaisti ilgiau, turės nuomoti du laisvus laikus paeiliui.

Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiemet salės nuoma pradedama simboliškai – sužaidžiant rungtynes tarp „Žalgirio“ Garbės Klubo narių ir „Žalgirio“ administracijos.

„Praėjusią vasarą ne kartą pasinaudojome galimybe išbėgti ant parketo, ant kurio rungtyniauja ir mūsų mylimi žalgiriečiai. Mesti į tą patį krepšį, kurį atakuoja Eurolygos žvaigždės, tikrai palieka įspūdį. Laukėme, kada atlaisvės karantino ribojimai ir galėsime vėl susirinkti bendroms treniruotėms, todėl džiaugėmės, kad ir vėl tai galėsime daryti „Žalgirio“ arenoje“, – sakė krepšinį laisvalaikiu žaidžiantis „Žalgirio“ Garbės Klubo narys Edvinas Radzevičius.

Be galimybės žaisti ar treniruotis ant „Žalgirio“ arenos parketo, krepšinio mėgėjai taip pat galės pažvelgti ir į rūbines, kurioje rungtynėms rengiasi žalgiriečių varžovai. Tose pačiose rūbinėse persirenginės ir salės nuomininkai.

Krepšinio mėgėjai galės pasijusti tikrais profesionalais – į areną patekti reikės per tą patį įėjimą, per kurį į areną patenka krepšininkai, o taiklūs metimai „Žalgirio“ arenoje suteiks nepamirštamų emocijų.

Atsižvelgiant į salės nuomos paklausą, jos nuomos kaina skirsis priklausomai nuo laiko (kainos gali keistis). Rytais salės nuoma bus pigiausia (70 eurų valandai), o vakarais – brangiausia (130 eurų valandai).

Išsinuomoti „Žalgirio“ arenos pagrindinę salę galima paspaudus čia. Su salės nuomos taisyklėmis galima susipažinti čia.

Kitos naujienos

Sportuojantiems miestiečiams – funkcionali Dariaus ir Girėno komplekso svetainė

Sportuojantiems miestiečiams – funkcionali Dariaus ir Girėno komplekso svetainė

Sužinokite apie artėjančius renginius, registruokitės į užsiėmimus. Plačiau »

„Žalgiris“ priėmė tvarumo iššūkį – per renginius naudos daugkartinius puodelius

„Žalgiris“ priėmė tvarumo iššūkį – per renginius naudos daugkartinius puodelius

„Žalgiris Group“renginių metu pradės naudoti daugkartinius puodelius. Plačiau »

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos