#MantaiKurorte žvaigždės #ZAbackstage laidoje prakalbo apie gėdingiausius savo poelgius kurortuose

Kauno „Žalgirio“ arenoje kartu su daugiatūkstantine minia buvo uždarytas Manto Stonkaus ir Manto Katlerio linksmasis turas #MantaiKurorte.

Jau ketvirtąjį savo turą surengę bene žinomiausi Lietuvos komikai anksčiau publiką buvo nukėlę į Niujorką, praėjusiais metais komikai sugrįžo į kiemą, o šiemet vėl pasileido į atostogas lietuviškame kurorte.

Gera nuotaika žibėjęs Mantų trio po pasirodymo „Žalgirio“ arenoje neišvengė #ZAbackstage laidos vedėjos Dalios Belickaitės paruoštos proto mankštos bei toliau skleidė vien tik pozityvą.

Vyrukai gana nesunkiai išsidalijo D.Belickaitės nurodytas roles. Be jokių abejonių Mantas Bartuševičius sau priskyrė atostogų metu iš kitų kišenės gyvenančio turisto vaidmenį, ilgai pasvarstęs M.Katleris pasirinko merginų dėmesį sugeriančio vaikino rolę, o M.Stonkui buvo priskirta turisto, kuris be proto išlaidauja, rolė.

„Stand up comedy“ meistrams #ZAbackstage laidoje taip pat teko parodyti savo žinias apie Lietuvos kurortus, papasakoti apie ten vyraujančią kultūrą, pasidalinti gėdingiausiais prisiminimais ir atskleisti dar daugiau pikantiškų detalių.

Į ketvirtąjį savo turą Mantai sukvietė Panevėžyje, Vilniuje, o vyšnia ant torto tapo daugiausiai žiūrovų sutraukęs šou „Žalgirio“ arenoje.

Kitos naujienos

Birželį „Pakrantės“ erdvę drebins „Klangkarussell“ ir Angelou koncertai

Birželį „Pakrantės“ erdvę drebins „Klangkarussell“ ir Angelou koncertai

Birželio 17 d. į Kauną atvyksta austrų elektroninės muzikos žvaigždės... Plačiau »

Paaiškėjo pirmasis 2022-ųjų „Pakrantės“ atlikėjas

Paaiškėjo pirmasis 2022-ųjų „Pakrantės“ atlikėjas

Birželį prie „Žalgirio“ arenos atgis pramogų erdvė „Pakrantė“. Plačiau »

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2022. Visos teisės saugomos