#ZAbackstage laidoje: emocingoji Ieva Zasimauskaitė apie įgyvendintą svajonę ir prašymą Mariui

Balandžio 25 d. vakarą „Žalgirio“ arenos lankytojai turės progą apsilankyti Ievos Zasimauskaitės, praėjusių metų „Eurovozijos“ dainų konkurso atstovės iš Lietuvos, koncerte.

#ZAbackstage apsilankė Ievos Zasimauskaitės koncertinio turo „Aš galiu skrist“ repeticijoje. Prieš metus Lietuvos scenoje sužibėjusi ir Europos šalių melomanų širdis pavergusi Ieva atskleidė, jog pasiruošimą koncertiniam turui palengvino komanda, su kuria dirba.

Paklausta apie sunkumus, su kuriais susidūrė repeticijų ir viso kūrybinio proceso metu, Ieva atviravo: „Pirmą kartą, man atrodo, aš nesusidūriau su jokiais sunkumais ir darbas nebuvo darbas. Tai buvo labai didelis malonumas, todėl, kad man be galo patinka styginiai“.

Pokalbio metu atlikėja ne kartą paminėjo, jog šio koncertinio turo metu įgyvendins ir vieną savo svajonę – koncertuoti kartu su styginių kvartetu.

Kaunietė neslėpė, jog „Žalgirio“ arenoje įsikūrusį „Bosca“ amfiteatrą pasirinko neatsitiktinai.

„Man ta vieta yra artima. „Žalgirio“ arenos amfiteatras man labai patinka, ten yra labai gera akustika, jauki atmosfera. Be to, į šią vietą labai patogu privažiuoti žmonėms“, – kalbėjo I. Zasimauskaitė.

Laidoje buvo pasidomėta ne tik apie kūrybinį procesą, nuotaikas prieš koncertinį turą, bet ir sužaistas žaidimas, kurio prizas skirtas #ZAbackstage epizodo žiūrovams.

Kitos naujienos

Kodėl „Žalgirio“ arenos salės ir erdvės sutraukia įmonių renginius?

Kodėl „Žalgirio“ arenos salės ir erdvės sutraukia įmonių renginius?

„Bosca“ amfiteatras, Nemuno konferencijų ir VIP salės, restoranas „Sala“ bei... Plačiau »

Arenos partneriai

© „Žalgirio“ arena, 2011-2019. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi