Apmokestinus Karaliaus Mindaugo prospektą bus ribojamas ir „Žalgirio“ arenos aikštelės naudojimas

Nuo rugpjūčio 1 dienos apmokestinus kauniečių pamėgtą, iki šiol nemokamą parkavimo zoną Kaune – Karaliaus Mindaugo prospektą – automobilių parkavimas bus ribojamas ir prie Kauno „Žalgirio“ arenos ne tik arenoje vykstančių renginių metu, bet ir visomis darbo dienomis.

Tokį nepopuliarų sprendimą teko priimti dėl galimai ypač ženkliai išaugsiančių automobilių srautų Nemuno saloje, kuriems suvaldyti patekimo į automobilių aikštelę ribojimas tapo vienintele galima išeitimi. Tai palaikys tinkamą ir efektyvų saugumą „Žalgirio“ arenos prieigose bei užtikrins viešąją tvarką.

Automobilius prie „Žalgirio“ arenos ir toliau statyti galės „Žalgirio“ arenoje nuolat veikiančių nuomininkų darbuotojai ir klientai, kurių srautai per dieną siekia keturženklį skaičių. „Žalgirio“ arenoje veikia sporto ir sveikatingumo klubas „Impuls“, kelis šimtus darbuotojų turinti duomenų valdymo bendrovė „Callcredit“, restoranas „Sala“ ir kiti nuomininkai.

Tiesa, prie „Žalgirio“ arenos ne renginių metu bus galima privažiuoti savaitgaliais, o darbo dienomis eismas bus ribojamas tik darbo valandomis. Visada „Žalgirio“ arenos stovėjimo aikštele ir toliau galės naudotis laikinai į miestą atvykstančių autobusų vairuotojai.

Kitos naujienos

Kodėl „Žalgirio“ arenos salės ir erdvės sutraukia įmonių renginius?

Kodėl „Žalgirio“ arenos salės ir erdvės sutraukia įmonių renginius?

„Bosca“ amfiteatras, Nemuno konferencijų ir VIP salės, restoranas „Sala“ bei... Plačiau »

Informacija dėl atšaukto renginio – žirgų šou „Apassionata“

Informacija dėl atšaukto renginio – žirgų šou „Apassionata“

Informacija dėl atšaukto renginio – žirgų šou „Apassionata“ Plačiau »

Arenos partneriai

© „Žalgirio“ arena, 2011-2019. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi