#ZAbackstage. Akustinį koncertą surengęs V.Baumila: „Ne veltu sakoma, jog Kaunas – šiltos publikos miestas“

Šiltą ir jaukų pasirodymą „Žalgirio“ arenos BOSCA amfiteatre susirinkusiems žiūrovams padovanojo atlikėjas Vaidas Baumila.

Koncerte taip pat apsilankė ir „ZAbackstage“ kūrybinė komanda, kuri dar prieš pasirodymą pakalbino platų repertuarą akustiniam koncertui paruošusį dainininką.

„Jau senokai su visa savo komanda kalbėjome, kad reikia žmonės duoti peno ir patiems pasisemti iš jų geros grįžtamos energijos. Akustiniai koncertai visuomet būna įdomesni, nes jie yra artimesni publikai, gali girdėti kiekvieną balsą, šnabždesį. Toks bendravimas su publika sukuria jaukią ir gerą atmosferą, tad nusprendėme surengti mini turą po Lietuvos miestus ir padovanoti žmonėms gero muzikos“, – kalbėjo Vaidas.

Renginio kaltininkas teigė jaučiantis ypatingą ryšį su savo publika ir gražiai atsiliepė apie savo gerbėjus Kaune.

„Žalgirio“ arenos amfiteatre koncertuoju jau ne pirmą kartą. Čia visada vyrauja gera atmosfera, džiugi nuotaika, susirinka puiki publika. Ne veltui sakoma, jog Kaunas – šiltos publikos miestas, tad visuomet smagu čia būti“, – gražių žodžių kauniečiams negailėjo V.Baumila.

Stipraus balso savininkas taip pat sudalyvavo „ZAbackstage“ laidos „blitz“ žaidime, kuriame teko prisiminti nemaloniausią įvykį ant scenos, autografą ant brangaus išmaniojo mobilaus telefono, o interviu pabaigoje atlikėjas savo gerbėjoms iš visos širdies užtraukė garsiosios dainos „Dviese“ eilutes.

Kitos naujienos

Vakarėliams ir konferencijoms siūlo netikėtas erdves

Vakarėliams ir konferencijoms siūlo netikėtas erdves

„Žalgirio“ arena gali pasiūlyti tris skirtingo tipo ir dydžio sales... Plačiau »

Kodėl svarbi aplinka, kurioje atsiduria prekių ženklai: „Žalgirio“ pavyzdys

Kodėl svarbi aplinka, kurioje atsiduria prekių ženklai: „Žalgirio“ pavyzdys

Esant didžiulei konkurencijai rinkodaros specialistai verčiasi per galvą mėgindami sugalvoti,... Plačiau »

Arenos partneriai

© „Žalgirio“ arena, 2011-2018. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi