#ZAbackstage. A.Mamontovas: „Smagu, kad tęsiu tai, ką visada dariau ir ką noriu daryti“

Kauno „Žalgirio“ arenoje tūkstantinėje gerbėjų apsuptyje savo 50-ies metų jubiliejų paminėjo vienas iškiliausių Lietuvos atlikėjų Andrius Mamontovas.

Į išskirtinį koncertą didžiausioje Baltijos šalyse arenoje sugužėję atlikėjo kūrybos mylėtojai „ZAbackstage“ laidos vedėjai Astai dalinosi paauglystės prisiminimais, uždainavo A.Mamontovo hitus bei scenos vilkui paskyrė naują profesiją.

Simbolinę dovaną nuo „Žalgirio“ arenos už visus išparduotus bilietus gavęs renginio kaltininkas džiaugėsi galintis daryti tai, ką visada norėjo daryti.

„Prieš 20 ar 30 metų niekada nemaniau, kad man sueis 50 metų, atrodė, kad gyvensi, bet ta riba kažkur slinksis ir tu jos nepasieksi, tačiau laikas toks dalykas. Man smagu, kad tęsiu tai, ką visada dariau ir ką noriu daryti. Ne kiekvienas gali gyventi iš muzikos, ne kiekvienas išsilaiko, tad man didžiulė dovana, jog žmonės klauso mano dainų, ateina į koncertus ir dėl to esu beprotiškai laimingas“, – „ZAbackstage“ kolektyvui pasakojo jubiliatas.

Jau šiandien į sceną „Žalgirio“ arenoje lips kita iškili Lietuvos scenos žvaigždė – Marijonas Mikutavičius, penktadienį savo koncertą surengs Merūnas Vitulskis, o senus metus kviečiame palydėti naujametiniame GALA koncerte „Auksiniai Duetai“.

 

Kitos naujienos

Eurolygos atkrintamosios „Žalgirio“ arenoje: netrukus prasidės bilietų prekyba

Eurolygos atkrintamosios „Žalgirio“ arenoje: netrukus prasidės bilietų prekyba

Kauno „Žalgirio“ komanda užsitikrino vietą tarp aštuonių stipriausių Eurolygos komandų. Plačiau »

#ZAbackstage. Kakė Makė išbandė jėgas „nykščių karo“ žaidime

#ZAbackstage. Kakė Makė išbandė jėgas „nykščių karo“ žaidime

Visų mažųjų numylėtinė žaismingoji Kakė Makė surengė antrąją gimtadienio fiestą... Plačiau »

Arenos partneriai

© „Žalgirio“ arena, 2011-2018. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi