#ZAbackstage. A.Mamontovas: „Smagu, kad tęsiu tai, ką visada dariau ir ką noriu daryti“

Kauno „Žalgirio“ arenoje tūkstantinėje gerbėjų apsuptyje savo 50-ies metų jubiliejų paminėjo vienas iškiliausių Lietuvos atlikėjų Andrius Mamontovas.

Į išskirtinį koncertą didžiausioje Baltijos šalyse arenoje sugužėję atlikėjo kūrybos mylėtojai „ZAbackstage“ laidos vedėjai Astai dalinosi paauglystės prisiminimais, uždainavo A.Mamontovo hitus bei scenos vilkui paskyrė naują profesiją.

Simbolinę dovaną nuo „Žalgirio“ arenos už visus išparduotus bilietus gavęs renginio kaltininkas džiaugėsi galintis daryti tai, ką visada norėjo daryti.

„Prieš 20 ar 30 metų niekada nemaniau, kad man sueis 50 metų, atrodė, kad gyvensi, bet ta riba kažkur slinksis ir tu jos nepasieksi, tačiau laikas toks dalykas. Man smagu, kad tęsiu tai, ką visada dariau ir ką noriu daryti. Ne kiekvienas gali gyventi iš muzikos, ne kiekvienas išsilaiko, tad man didžiulė dovana, jog žmonės klauso mano dainų, ateina į koncertus ir dėl to esu beprotiškai laimingas“, – „ZAbackstage“ kolektyvui pasakojo jubiliatas.

Jau šiandien į sceną „Žalgirio“ arenoje lips kita iškili Lietuvos scenos žvaigždė – Marijonas Mikutavičius, penktadienį savo koncertą surengs Merūnas Vitulskis, o senus metus kviečiame palydėti naujametiniame GALA koncerte „Auksiniai Duetai“.

 

Kitos naujienos

Kauno „Žalgiris“ pradeda naujo sezono abonementų prekybą

Kauno „Žalgiris“ pradeda naujo sezono abonementų prekybą

Svarbiausioms sezono kovoms besiruošiantis Kauno „Žalgiris“ nepamiršta ir artėjančio naujo... Plačiau »

Fantastiški skaičiai: „Žalgirio“ arena – lankomiausia Eurolygoje

Fantastiški skaičiai: „Žalgirio“ arena – lankomiausia Eurolygoje

Į rungtynes „Žalgirio“ arenoje vidutiniškai sugužėdavo po 13 567 krepšinio... Plačiau »

Arenos partneriai

© „Žalgirio“ arena, 2011-2018. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi