#ZAbackstage. „Žalgirio“ arenoje įspūdingu pasirodymu gimtadienį paminėjo grupė SEL

Kauno „Žalgirio“ arenoje grandioziniu koncertu 25-ąjį gimtadienį atšventė grupė SEL su Egidijumi Dragūnu priešakyje.

Ketvirtį amžiaus egzistuojanti grupė sausakimšai „Žalgirio“ arenai pristatė ne tik hitais tapusias dainas, bet ir surengė įsimintiną šou, kuriame pagal muzikos ritmą judėjo dvimetrinis titaninis robotas, o 8 aukštų namo dydžio scena-robotas koncerto eigoje transformavosi į skraidantį robotą, todėl dalis šou vyko „Žalgirio“ arenos viršuje.

15 tūkstančių žiūrovų minioje taip pat sukiojosi ir „ZAbackstage“ kūrybinė komanda, kuri dar prieš įspūdingą šou pakalbino laukimu gyvenusius grupės gerbėjus.

Laidos vedėja Asta ne tik sudarė apklausą ir rinko SEL grupės dainą – favoritę, bet ir padedama žiūrovų šifravo grupės pavadinimą bei aiškinosi kokiems poelgiams pasiryžtų į užkulisius norintys patekti grupės mylėtojai.

E.Dragūnas pasirūpino, kad SEL koncerte apsilankytų ir keli šimtai vaikų iš globos namų. Vienus Kauno savivaldybei priklausančius globos namus dar likus kelioms savaitėms iki šou aplankė ir pati SEL siela.

Būtent SEL grupei priklauso „Žalgirio“ arenos lankomumas – skaičiuojama, kad 2014 metais vykusiame grupės koncerte apsilankė per 22 tūkstančius žmonių.

Jau šį šeštadienį „Žalgirio“ arenoje koncertuos legendiniai 80-ųjų atlikėjai Alphaville, CC Catch, Silent Circle ir Savage, o kitą savaitgalį šventinio laikotarpio pradžią paskelbs Didžioji kalėdinė Kauno mugė.

 

Kitos naujienos

Apmokestinus Karaliaus Mindaugo prospektą bus ribojamas ir „Žalgirio“ arenos aikštelės naudojimas

Apmokestinus Karaliaus Mindaugo prospektą bus ribojamas ir „Žalgirio“ arenos aikštelės naudojimas

Nuo rugpjūčio 1 d. apmokestinus iki šiol nemokamą parkavimo zoną... Plačiau »

Kauno „Žalgiris“ pradeda naujo sezono abonementų prekybą

Kauno „Žalgiris“ pradeda naujo sezono abonementų prekybą

Svarbiausioms sezono kovoms besiruošiantis Kauno „Žalgiris“ nepamiršta ir artėjančio naujo... Plačiau »

Arenos partneriai

© „Žalgirio“ arena, 2011-2018. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi