#ŽaliaBalta. Pokalbis su „Žalgirio“ arenos direktore A.Ivanauskiene

Kauno „Žalgirio“ arena Eurolygos rungtynėse su Stambulo „Anadolu Efes“ sulaukė rekordinio žiūrovų skaičiaus šį sezoną, o prieš mačą „Žalgiris TV“ studijoje apsilankė optimizmu trykštanti arenos direktorė Asta Ivanauskienė.

Kaip atskleidė „Žalgirio“ arenos vadovė, 15 tūkstančių žiūrovų anšlagas ne tik džiugina širdį, bet ir reikalauja pasitempti visą personalą.

„Tokie lankomumo rezultatai glosto širdį ir kelia jaudulį, nes norisi visiems arenos lankytojams užtikrinti tik patį geriausią laiką, palikti pačius geriausius įspūdžius ir pateisinti visus jų lūkesčius“, – kalbėjo A.Ivanauskienė.

#ŽaliaBalta laidos viešnia pasidžiaugė ir pasikeitusiu Eurolygos formatu, kuris leidžia iš arti pamatyti visas Europos krepšinio žvaigždes bei pakėlė pačią „Žalgirio“ areną į naują lygį.

„Šį sezoną turime daugiau namų rungtynių, žiūrovų skaičius vis auga, atvyksta Europos krepšinio grandai, tad tai labai džiugina. Žinoma, pati arena susidūrė su įtemptesniu grafiku, įvyko ir tam tikrų techninių pokyčių, pasiruošimo darbų, kurie mus dar labiau sustiprino“, – naujos Eurolygos sistemos nauda neabejojo „Žalgirio“ arenos direktorė.

Pašnekovė pažymėjo, kad „Žalgirio“ arena yra gyvas organizmas. Vienas to pavyzdžių – neseniai atsinaujinęs restoranas „Sala“, kurio durys nuo ryto iki vakaro yra atvertos kiekvieną dieną.

„Didžiausią įtaką tobulėjimui daro mūsų lankytojai. Jie yra išsilavinę, keliaujantys, daug matę ir yra mums reiklūs. Žiūrovai neleidžia užmigti ir skatina žengti į priekį. Ir toliau ieškosime idėjų, minčių, kurias artimiausiu metu bandysime įgyvendinti „Žalgirio“ arenoje“, – sakė „Žalia Balta“ laidoje apsilankiusi A.Ivanauskienė.

Kitos naujienos

„Mūsų svajonių komanda“ pradėjo pasiruošimą metų sporto renginiui Kaune

„Mūsų svajonių komanda“ pradėjo pasiruošimą metų sporto renginiui Kaune

Prasidėjo Lietuvos ledo ritulio rinktinės pasiruošimas „Žalgirio“ arenoje balandžio 22–28... Plačiau »

Britą pakerėjo „Žalgirio“ arena: reklamą daro netgi Azijoje

Britą pakerėjo „Žalgirio“ arena: reklamą daro netgi Azijoje

„Jūs turite pamilti Kauno „Žalgirį“, – įsitikinęs sporto žurnalistas Andy... Plačiau »

Arenos partneriai

© „Žalgirio“ arena, 2011-2018. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi