Vaikai piešia „Žalgirio“ areną

Ekskursijų metu vaikai turi galimybę pažinti „Žalgirio“ areną. Jiems ne tik pasakojami įdomūs faktai, istorijos, pateikiami įspūdingi skaičiai, bet ir parodoma daugybė arenos erdvių – didžioji salė, atlikėjų užkulisiai, „Žalgirio“ komandos treniruočių kompleksas, taurių ekspozicija, VIP ložės, vaizdas iš trečiojo aukšto terasos, amfiteatras, „Vaikystės miestas “ ir kita. Į ekskursiją įsitraukia ir „Žalgirio“ komandos talismanas Žalgirinis, kuris nustebina aktyvia sportine pramoga. Emociją ar įspūdį, kurį vaikai išsinešė, galėjo perteikti savo piešiniuose – galbūt tai visas arenos pastatas, kuriam piešinių autoriai suteikė ryškių spalvų, o galbūt tai tik raudona sofa ar žalios durys matytos kažkur arenos viduje…

Parodos darbus tapė Kauno lopšelio-darželio „Šilinukas“ „Riešutėlių“ grupės vaikai, Kauno Šv. Pranciškaus gimnazijos 1c klasės ir Kauno Žaliakalnio progimnazijos 1a klasės mokiniai.

Piešinių paroda eksponuojama nuo š.m. birželio 21 d. iki rugpjūčio 21 d. „Žalgirio“ arenos parodų erdvėje. Parodą galima aplankyti nemokamai arenos restorano „1410“ darbo metu (darbo dienomis 11-17 val.) ir arenoje vykstančių renginių metu (turintiems renginio bilietą).

Kitos naujienos

„Mūsų svajonių komanda“ pradėjo pasiruošimą metų sporto renginiui Kaune

„Mūsų svajonių komanda“ pradėjo pasiruošimą metų sporto renginiui Kaune

Prasidėjo Lietuvos ledo ritulio rinktinės pasiruošimas „Žalgirio“ arenoje balandžio 22–28... Plačiau »

Britą pakerėjo „Žalgirio“ arena: reklamą daro netgi Azijoje

Britą pakerėjo „Žalgirio“ arena: reklamą daro netgi Azijoje

„Jūs turite pamilti Kauno „Žalgirį“, – įsitikinęs sporto žurnalistas Andy... Plačiau »

Arenos partneriai

© „Žalgirio“ arena, 2011-2018. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi