„Žalgirio“ areną aplankė trimilijonasis lankytojas!

Kauno „Žalgirio“ arena antradienį vykusių trečiųjų Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo rungtynių metu atvertė dar vieną istorijos puslapį – sulaukė jau trimilijonojo lankytojo.

„Trys milijonai aktyvių, energingų, aukščiausius reikalavimus keliančių žmonių – tai yra kažkas tokio, ką mes turime čia, Kaune. Aš labai noriu padėkoti personalui – dažnai po 500 žmonių dirba per kiekvieną renginį. Jie dirba savo mylimą darbą, jie sukuria tai, ką mes čia patiriame ir išgyvename“, – naujuoju „Žalgirio“ arenos lankomumo pasiekimu džiaugėsi arenos vykdomoji direktorė Asta Ivanauskienė.

Trimilijonuoju „Žalgirio“ arenos lankytoju tapo rungtynes tarp „Žalgirio“ ir Klaipėdos „Neptūno“ stebėjęs kaunietis Gintaras Pakštys. Krepšinio gerbėjas kalbėdamas apie trimilijono lankytojo titulą džiaugėsi savo sėkme.

„Kartas nuo karto išbandau įvairias loterijas ir kartais man pasiseka. Na, o būti trimilijonuoju lankytoju yra labai didelė sėkmė, kuri mane nusišypsojo. Žadu ir toliau lankytis „Žalgirio“ arenoje“, – teigė naujojo arenos pasiekimo kaltininkas.

Trimilijonasis „Žalgirio“ arenos lankytojas ne tik buvo pasveikintas aikštės viduryje per rungtynių pertraukėlę, bet ir buvo apdovanotas dovanomis. Laimingajam atiteko kito sezono „Žalgirio“ abonementas bei galimybė naudotis VIP arenos kliento privilegijomis kiekvieno „Žalgirio“ arenoje vyksiančio renginio metu.

„Žalgirio“ arena trijų milijonų lankytojų sulaukė per mažiau nei penkerių metų laikotarpį nuo arenos atidarymo pradžios.

Kitos naujienos

Fantastiški skaičiai: „Žalgirio“ arena – lankomiausia Eurolygoje

Fantastiški skaičiai: „Žalgirio“ arena – lankomiausia Eurolygoje

Į rungtynes „Žalgirio“ arenoje vidutiniškai sugužėdavo po 13 567 krepšinio... Plačiau »

Istoriniai žalgiriečių mačai Eurolygoje – tiesiogiai „Žalgirio“ arenoje!

Istoriniai žalgiriečių mačai Eurolygoje – tiesiogiai „Žalgirio“ arenoje!

Kauno „Žalgirio“ pasirodymą Eurolygos finalo ketverte bus galima tiesiogiai stebėti... Plačiau »

Arenos partneriai

© „Žalgirio“ arena, 2011-2018. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi