Europos krepšinio čempionais tapo ispanai

Europos krepšinio čempionato finale susitinka Ispanijos ir Prancūzijos nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės.

Paskutinį kartą Prancūzijos ekipa Europos čempionato medaliais pasidabino 2005 metais, kai iškovojo bronzos apdovanojimus.

Pirmas kėlinys

Prancūzijos rinktinės starto sudėtis: Tony Parkeris, Nicolas Batumas, Florentas Pietrusas Borisas Diaw, Joakimas Noah.

Ispanijos rinktinės starto sudėtis: Juanas Carlosas Navarro, Jose Manuelis Calderonas, Rudy Fernandezas, Marcas Gasolis ir Pau Gasolis.

Dvikova prasidėjo J. Naoh ir B. Diaw dėjimais. 10:8. Calderonas pataiko pirmąjį ispanų tritaškį ir išveda ispanus į priekį, tačiau T.Parkeris prasiveržia po krepšiu, tačiau ataka nepavyksta. Calderonas vėl pataiko du taškus. 10:13.

Nesustabdomas T.Parkeris mažina Prancūzijos komandos atsilikimą iki minimumo. 12:13. Po Prancūzijos pražangos Navarro pataiko du baudos metimus. 12:15. Ispanijos rinktinės atotrūkį dar labiau didina M.Gasolis. 12:17.

Prancūzijos komandos minutės pertraukėlė. T.Parkeris po minutės pertraukėlės pataiko dvitaškį, ispanai atsako taip pat taikliu dvitaškiu. Ispanijos komanda prasižengia gynyboje.

Prancūzai tęsia ataką, tačiau ji nesėkminga. Ch.Navarro pataiko tolimą metimą. 14:22. T.Parkeris atsako taip pat taikliu tolimu metimu. 17:22. P.Gasolis vėl pelno Ispanijos komandos tritaškį. N.Batumas pataiko tritaškį. 20:25.

Antras kėlinys

Antrą kėlinį pradeda Prancūzijos komanda. R.Rubio prasižengia gynyboje. Prancūzai tęsia ataką. S.Ibaka puikiai gina krepšį ir pataiko ispanai pataiko du taškus. 20:27.

S.Ibaka po Prancūzijos pražangos įmeta du baudos metimus ir taip dar labiau didina Ispanijos atotrūkį šios dienos varžybose. Gjelabale pataiko tolimą metimą, po to seka taiklus T.Parkerio tritaškis. 26:29.

Ispanai atsako taikliu dvita6kiu. Baudas metas Ch.C.Navarro. Pataiko vieną baudos metimą. 26:32. Ch.Calderonas pelno savo devintąjį tašką. 26:32.

Prancūzijos treneris prašo minutės pertraukėlės po Pao Gasolio reido po prancūzų komandos krepšiu. 26:32.

Po jos prancūzai prasižengia ir Ch.C.Navarro pataiko du baudos metimus. N.Batumas atsako taikliu dvitaškiu ir puolime priverčia prasižengti Ch.C.Navarro. 28:38. Iki kėlinio pabaigos likus žaisti daugiau kaip penkais minutes B.Diaw pataiko tritaškį, tačiau rezultatyviai sužaidžia ir ispanai. 31:40.

Ch.Calderonas pataiko dar vieną Ispanijos tritaškį, tačiau po to ispanai prasižengia gynyboje. T.Parkeris sumeta abu baudos metimus. 33:42.

R.Hernandezas atkovoja kamuolį ir pelno du ispanų taškus. 33:44. Prancūzai grįžta į ataką. Gindamsis po savo krepšiu prasižengia M.Gasolis. J.Noah pataiko vieną baudos metimą iš dviejų. 34:44.

Ispanų ataka nepavyksta. Nepasiseka ji ir prancūzams. R.Hernendezas ispanams pelno du taškus, prasiveržęs po tašku. Ispanai baudžiami nesportine pražanga. T.Parkeris parbloškiamas ant grindų. Baudas meta N. de Colo. Abu metimai taiklūs. Su kamuoliu prancūzai. N.Batumas mažina prancūzų atsilikimą, pataikydamas tritaškį, o po to dar pataikydamas du taškus. 41:46.

S.Scariollo minutės pertraukėlė. Po jos P.Gasolis pelno du taškus. Prancūzijos krepšininkams surengti atakos nepavyksta, o gynyboje prasižengia B.Diaw. Baudas meta Pao Gasolis. Abu baudos metimai taiklūs. 41:50. Paskutinė šio kėlinio Prancūzijos ataka nepavyksta.

Trečias kėlinys

Kėlinys prasideda dviem taikliais Ch.C.Navarro baudos metimais. B.Diaw atsako taikliu dvitaškiu. 43:52. Pao Gasolio metimą taiso R.Hernendezas. 43:54. B.Diaw praėjusioje atakoje nustumtas Pao Gasolio, atsako taikliu dvitaškiu. 45:54.

N.Batumas pataiko du taškus. 47:56. Ispanai atsako dviem sėkmingais reidais po varžovų krepšiu. 49:60. M.Gelabale meta ir pataiko tolimą metimą. 52:60. J.Noah po prarasto ispanų kamuolio pataiko iš netolimo metimo. Po to seka tolimas Ch.C.Navarro metimas, po kurio ir sėkmingas Calderono dvitaškis. 54:65. Gynyboje prasižengia N.Batumas. M.Gasolis stoja prie baudų metimo linijos. Abu metimai taiklūs. 54:67.

Traore mažina prancūzų atsilikimą, į kurį Ch.C.Navarro atsako taip pat taikliu metimu. 56:69. J.Noah pelno dar du taškus prancūzams. 58:69. Gynyboje prasižengia R.Rubio. T.Parkerio taškai įskaitomi ir jis meta vieną baudos metimą, kurio nepataiko. 60:69.

Likus žaisti minutę iki kėlinio pabaigos S.Liullo pataiko dvitaškį, padidindamas pispanų pranašumą iki dviženklio skaičiaus. 60:71. Po prancūzų pražangos Pao Gasolis sumeta du baudos metimus. 60:73.

Ketvirtas kėlinys

Paskutinįjį ketvirtfinalį prancūzai pradeda sėkminga ataka. Po to seka Pao Gasolio metimą. 64:77. R.Hernandezas iki penkiolikos taškų didina ispanų persvarą ir priverčia Prancūzijos rinktinės trenerį paprašyti minutės pertraukėlės.

Po jos sėkmingi Ispanijos komandos reidai po Prancūzijos krepšiu. 68:84. Prancūzai bando atsitiesti ir T.Parkeris šiek tiek sumažina Ispanijos atotrūkį. 72:84. PO Ch.C.Navaro pataikytų dviejų baudos metimų, B.Diaw pataiko tritaškį. 75:85.

Likus žaisti daugiau kaip tris su puse minutės iki kėlinio pabaigos ispanai surengia sėkmingą ataką. Stabdydamas priešininkus Ch.C.Navarro baudžiamas ketvirtąją pražanga. Puolime prasižengia J.Noah. Tai jau penktoji jo pražanga. M.Gasolis pataiko vieną baudos metimą. 75:90. T.Parkeris pataiko dvitaškį. 77:90.

Ch.C.Navrro, pataikęs du taškus, grąžina penkiolikoos taškų Ispanijos atotrūkį. 77:92. Prancūzijos komandos minutės pertraukėlė. Ispanijos komandos reidas po Prancūzijos krepšiu. 77:94. Prancūzai, likus pusantros minutės, pataiko tritaškį. 80:94.

Kauno diena informacija

Kitos naujienos

„Žalgiris“ priėmė tvarumo iššūkį – per renginius naudos daugkartinius puodelius

„Žalgiris Group“renginių metu pradės naudoti daugkartinius puodelius. Plačiau »

„Žalgirio“ arena už pilietinę iniciatyvą „4 procentai“: kviečia pasirašyti peticiją už 4 proc. BVP gynybai

„Žalgirio“ arena palaiko pilietinę iniciatyvą „4 procentai“ ir kviečia pasirašyti... Plačiau »