Prezidentas Valdas Adamkus ir Kauno miesto meras Rimantas Mikaitis išbandė „Žalgirio“ arenos kėdes

Trečiadienį savo įtemptoje darbotvarkėje laiko radęs Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus užsuko į naująją „Žalgirio" areną Kaune. Prezidentą čia sutiko Kauno miesto meras Rimantas Mikaitis, administracijos direktorius Antanas Navakauskas, arenos autorius Eugenijus Miliūnas, „Vėtrūnos" bei koncesininko „Ūkio banko investinė grupė" atstovai.

Ekskursija prasidėjo nuo įspūdingo dydžio „Žalgirio" rūbinės, kurioje viskas – durys, saunos pakopos, dušai – yra pritaikyta aukštaūgiams krepšininkams. Svečiai įsitikino, kad arena jau tinkama naudojimui – rūbinėje įrengta džakuzi vonia buvo pilna vandens ir veikė. Žalsva danga bei ryškia durų spalva išsiskirianti rūbinė – beveik vienintelis toks objektas juoda, raudona bei plieno spalva dominuojančiame arenos interjere.

Vėliau buvo pristatyta pilnai įrengta treniruočių arba apšilimo salė. Pasak savivaldybės Statybos skyriaus vedėjo Vigimanto Abramavičiaus, šioje salėje įrengtas apšvietimas savo intensyvu pilnai atitinka televizijos filmavimo poreikius, tad nepaisant savo ne itin didelės erdvės, rungtynės galės būti transliuojamos ir iš čia.

Iš rūbinės Valdas Adamkus bei miesto meras Rimantas Mikaitis pasuko į pagrindinės aikštės ložes, iš kurių atsivėrė įspūdingas vaizdas. Čia svečiai išbandė amerikietiškų kėdžių patogumą, vėliau užlipo į pačią aukščiausią tribūnų dalį – Valdas Adamkus užsiminė, kad ši arena jam labai primena Čikagos areną, kurioje rungtyniauja miesto krepšinio komanda „Bulls".

Daug dėmesio sulaukė ir unikalūs arenos tualetai, iš kurių prausyklų atsiveria įspūdinga panorama – dėka daugiabriaunės konstrukcijos, galima apžvelgti Kauno panoramą nuo Aleksoto kalno iki pat „Akropolio" automobilių stovėjimo aikštelės. Svečiai užsuko ir į balkoną, iš kurio puikiai matėsi naujoji, akmenimis grįsta krantinė. Virš jos esanti ir į Nemuną atsukta arenos briauna išsiskiria savo rūdžių dekoru. Kauno meras Rimantas Mikaitis užsiminė, kad šioje krantinėje planuojama statyti prieplauką ir pagilinus farvaterį, bus galima įrengti vandens taksi ar laivų švartavimosi tašką.

Išeidami svečiai apžiūrėjo amfiteatro tipo konferencijų salę – laiptinės konstrukcijos puslankio erdvėje bus galima sėdėti ir ant laiptų. Laiptus žemyn iš arenos „lydi" originalūs, banguoti turėklai. Padėkojęs už ekskursiją, Prezidentas Valdas Adamkus atsisveikino ir išvyko į pirmąjį renginį jo vardu pavadintoje Prezidentinėje bibliotekoje.

MANTAS LAPINSKAS
Kauno miesto savivaldybės
Tarybos sekretoriato vyriausiasis specialistas

Kitos naujienos

Prasideda Nemuno saloje duris atversiančio vandens sporto centro darbuotojų paieška

Prasideda Nemuno saloje duris atversiančio vandens sporto centro darbuotojų paieška

Nemuno saloje veiklą pradėsiantis daugiafunkcis vandens sporto centras intensyvina darbuotojų... Plačiau »

Vasarą krepšinio mėgėjai vėl galės žaisti „Žalgirio“ arenos didžiojoje aikštėje

Vasarą krepšinio mėgėjai vėl galės žaisti „Žalgirio“ arenos didžiojoje aikštėje

Nuo liepos 1 d. „Žalgirio“ arena vėl atsiveria visiems krepšinio... Plačiau »

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2022. Visos teisės saugomos