„Žalgirio“ arenos trūkumai – nedideli

Šiandien paskutinė diena, kai „Žalgirio“ arenos statybos užbaigimo komisijos nariai gali pateikti savo pastabas. Trys nariai tai jau padarė. Visi jų nurodyti trūkumai – menki.

Vakar dieną savo pasiūlymus ir pastabas Valstybinei teritorijų planavimo ir statybos inspekcijai buvo pateikusios trys įstaigos: Kauno visuomenės sveikatos centras (KVSC), Valstybinė darbo inspekcija (VDI) ir Lietuvos žmonių su negalia aplinkos pritaikymo asociacija.

Visų įstaigų atstovai tvirtino, kad trūkumai yra menki. Daugiausiai klausimų pateikė KVSC, tačiau centro vadovas Gintautas Kligys teigė kol kas neturintis nė vieno priekaišto.

„Defektų neradome, tik norime kai ką pasitikslinti. Arena – didžiulis objektas, į kurį įsigilinti gana sunku“, – sakė G.Kligys.

KVSC prašo pateikti dokumentus, patvirtinančius, kad vėdinimo sistema užtikrins gerą patalpų vėdinimą ir nesudarys nereikalingų skersvėjų. Taip pat centrui dar nepateikti vandens kokybės ir triukšmo lygio arenos aplinkoje tyrimų rezultatai.

„Jokių problemų nepastebėjome, bet tai nereiškia, kad jų nebus ateityje. Tokiuose dideliuose statiniuose problemos neretai išlenda vėliau, kai kažkiek laiko padirbama visu apkrovimu“, – kalbėjo G.Kligys.

Lietuvos žmonių su negalia aplinkos pritaikymo asociacijos Kauno apskrities skyriaus pirmininkas Artūras Romualdas Zumaras po arenos apžiūros pastabas surašė į ne vieną punktą, tačiau teigė, kad visi trūkumai yra menki. Tą patį tvirtino ir VDI Kauno skyriaus vedėjo pavaduotojas Valentinas Stankevičius. Darbų saugos specialistams užkliuvo laiptai be turėklų ir dar keli arenos taškai.

„Yra keli punktai, bet jie nėra labai svarbūs. Statytojas tuos trūkumus įsipareigojo pašalinti ir tai nebus sunku padaryti“, – teigė V.Stankevičius.

Statybos užbaigimo komisijos nariai savo pastabas turi pateikti iki šiandienos darbo dienos pabaigos. Komisiją iš viso sudaro 18 narių, tačiau dalis jų savo parašus po dokumentais suraitė prieš savaitę.

kaunodiena.lt inf., Tomo Raginos nuotr.

Kitos naujienos

Prasideda Nemuno saloje duris atversiančio vandens sporto centro darbuotojų paieška

Prasideda Nemuno saloje duris atversiančio vandens sporto centro darbuotojų paieška

Nemuno saloje veiklą pradėsiantis daugiafunkcis vandens sporto centras intensyvina darbuotojų... Plačiau »

Vasarą krepšinio mėgėjai vėl galės žaisti „Žalgirio“ arenos didžiojoje aikštėje

Vasarą krepšinio mėgėjai vėl galės žaisti „Žalgirio“ arenos didžiojoje aikštėje

Nuo liepos 1 d. „Žalgirio“ arena vėl atsiveria visiems krepšinio... Plačiau »

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2022. Visos teisės saugomos