Greičiau

Sutaupysite laiko nelaukdami ilgose eilėse! „Žalgirio“ arenoje rasite specialias tik „ArenaPay“ klientams skirtas kasas, kuriose atsiskaitysite ir apsipirksite itin greitai.

Saugiau

Neapsiriksite skaičiuodami pinigus ir darbuotojai neapsiriks skaičiuodami grąžą!

Paprasčiau

Nebereikės sukti galvos dėl smulkiųjų! Tiesiog internetu papildykite savo ArenaPay kortelę ir atvykite į renginį. Jums nereikės nešiotis sunkios piniginės ar sukti galvos, kur susidėti grąžą.

Svarbu!

2015/2016 m. abonemento kortelėje esantį „ArenaPay“ likutį galite išnaudoti atsiskaitydami „Žalgirio“ arenos renginių metu.

Kas tai? „ArenaPay“ – tai atsiskaitymų kortelė, su kuria greitai, saugiai ir patogiai atsiskaitysite visose „Žalgirio“ arenos kavinėse, restoranuose ir baruose.

Kaip tai veikia?

  1. Kortelę galima įsigyti arenoje esančiuose mokėjimo terminaluose arba iš Arenapay atributika pasipuošusio aptarnaujančio personalo. Galima įsigyti 10, 20 arba 30 eurų vertės kortelę. (Informuojama, kad 0,4 Eur Jums kainuos kortelės aktyvavimas pirmąjį kartą. 0,6 Eur suma bus Jūsų kortelėje kaip depozitas, kurį atgausite, nutarę grąžinti kortelę. Likusią kortelės sumą galėsite išleisti „Žalgirio“ arenoje esančiuose baruose).
  2. Kortelė papildoma fiksuotomis sumomis – 5, 10, 20, 50 Eur.
  3. Patikrinti kortelės likutį ar pasipildyti kortelę galite arenoje esančiuose terminaluose, kreipiantis į aptarnaujantį personalą arba internete zalgirioarena.lt/arenapay
  4. Jūsų kortelė galioja 1 metus po paskutinio atsiskaitymo.
  5. Grąžinti kortelę ir atsiimti kortelės likutį galite arenoje esančiuose mokėjimo terminaluose, iš „ArenaPay“ aptarnaujančio personalo, paliekant ne mažiau nei 0,1 Eur sumą kortelėje.

Susipažinkite su „ArenaPay“ kortelės naudojimosi taisyklėmis.

Turite klausimų? Susiduriate su problemomis?

Turite klausimų?

Šiose vietose galite atsiskaityti Arenapay:

Restoranas SALA

Baras 11

Uoga

Coffee & Snacks

Charlie pizza

Vero cafe

Arenos partneriai

© „Žalgirio“ arena, 2011-2017. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi