Kauno „Žalgirio“ 3×3 turnyras: Išbandyk save!

Kauną gegužės 5 dieną sudrebins kasmetinis, jau 11-asis Kauno „Žalgirio“ organizuojamas 3×3 turnyras. Prie „Žalgirio“ arenos vyksianti sporto šventė kviečia krepšinio bei futbolo entuziastus kautis dėl geriausiųjų vardo ir puikių prizų, o turnyro dalyviai ir svečiai sulauks tradicija tampančio žalgiriečių vizito.

Vienuoliktajame „Žalgirio“ 3×3 turnyre bus rengiamos krepšinio ir futbolo varžybos.

Lietuvos čempionų organizuojama ir prižiūrima sporto fiesta turi itin didžiulę reikšmę krepšinio dalyviams, kadangi suaugusiųjų grupės prizininkai pelnys teisę dalyvauti atrankoje (birželio 8 d.) į „Kaunas District“ turnyrą. Jame laukia FIBA reitingo taškai, piniginiai prizai bei šansas iškovoti kelialapį į prestižines „Challenger“ varžybas, kurių metu bus varžomasi dėl 30 000 JAV dolerių ir dviejų bilietų į krepšinio kovas Monrealyje.

Futbolo kovų struktūra paaiškės nuo užsiregistravusių komandų kiekio ir sportininkų amžiaus.

Gegužės 5 d. vyksiančiame turnyre pasiteisinęs krepšinio varžybų formatas nesikeis – kaip ir praėjusiais metais krepšinio turnyro dalyviai varžysis šešiose amžiaus grupėse. Į septintąją – Mišriąją grupę – kviečiamos registruotis komandos, kurių sudėtyje ir aikštelėje turės būti bent viena moteris ar mergina. Turnyre rungsis ir žurnalistų bei „Žalgirio“ ir „Žalgirio“ arenos rėmėjų komandos.

Visą dieną truksiančioje šventėje taip pat apsilankys ir kasmet dalyvius nudžiuginantys „Žalgirio“ krepšinio komandos vyrai. Žalgiriečiai ne tik apdovanos geriausias komandas, tačiau ir patys sudalyvaus įvairiose rungtyse, kuriose pirštinę krepšininkams galės mesti kiekvienas norintis.

Komandų registracija vyks iki balandžio 23 d., o gegužės 2 d. bus paskelbtas turnyro tvarkaraštis.

Information about the event

Vieta

Prie „Žalgirio“ arenos

Laikas

2019-05-05 10:00 val.

Registracija nuo

9:00 val.

Trukmė

10 val.

Dalyvio mokestis

18 Eur/asm. (04 18 – 04 22 - 23 Eur/asm.; 04 23 - 28 Eur/asm.)

Žiūrovams renginys

Nemokamas

Registracija

Iki balandžio 23 d. Žalgiris.lt

Arena partners

Privacy policy
For more information on the processing of personal data, please contact mail adress: privatumas@zalgirioarena.lt
Cookie policy
© „Žalgirio“ arena, 2011-2020. All rights reserved
Solution: Gamadigi