Kalbanti muzika: D.Razauskas ir D.Žvirblis: Kalbanti muzika: D.Razauskas ir D.Žvirblis

Du žinomi dainų autoriai ir atlikėjai, trys gitaros. Seni bendražygiai Domantas Razauskas ir Darius Žvirblis jau yra koncertavę kartu vienoje scenoje, tačiau tai, ką jie sugalvojo dabar – nauja. Prie Domanto ir buvusios grupės „Atika“ lyderio dueto prisijungia žinomas solo gitaristas Jonas Krivickas-Kreivas. Muzikantai kol kas neišduoda, ar tai naujos grupės pradžia, ar tik vienetinis pasirodymas, tik atskleidžia grosiantys autorines dainas, pritariant elektrinei ir akustinėms gitaroms. „Mūsų tikslas yra sukurti tokią atmosferą, lyg visa publika būtų viename kambaryje, kur aš ir Darius dalinamės savo dainomis, o jas subtiliais solo nuspalvina Kreivas. Tai ne fejerverkų ir pirotechnikos šou, greičiau intymus, subtilus gitarinis vakaras. Dažniausiai groju lydimas smuikų, fleitų, trimitų, akordeonų. Pasiilgau to skambesio, su kuriuo užagau. Gitarinio skambesio“, – sako Domantas.

Po kelių metų į Kauną sugrįžta VšĮ „Idėjų garažas“ organizuojamas muzikinis koncertų ciklas „Kalbanti muzika“. Čia akcentuojamas ne tik autorinių dainų atlikimas, bet ypatingas dėmesys skiriamas ir atlikėjo – žiūrovo bendravimui. Ar kada nors pagalvojote, kokią įtaką Jums daro mylima muzika, o ką ji reiškia pačiam atlikėjui, kaip gimsta kūryba? Ar žinote kur Jūsų mylimas atlikėjas labiausiai mėgsta atostogauti, ko paniškai bijo ar kokią kokią knygą labiausiai mėgdavo skaityti vaikystėje?

Šio koncerto metu, pasistengsime, kad į šiuos ir daugelį kitų klausimų Domantas, Darius ir Jonas atsakytų, tad mielai kviečiame jungtis ir Jus – siųskite rūpimus klausimus mums el. paštu info@idejugarazas.lt arba rašykite FB žinute: https://www.facebook.com/IdejuGarazas/

Domantas Razauskas ir Darius Žvirblis – Į Las Vegą

https://www.youtube.com/watch?v=8dw4hR_9K1A

Domantas Razauskas ir Darius Žvirblis – Cezario pjūvis

https://www.youtube.com/watch?v=8Wed2d_LqSE

Domantas Razauskas – Be pavadinimo

https://www.youtube.com/watch?v=WMwZkigS8lM

Darius Žvirblis – Padovanok man Ferrari

https://www.youtube.com/watch?v=puN8F7FWWoc

Gallery

Information about the event

VIETA

BOSCA amfiteatras

LAIKAS

2017 m. sausio 21 d., 18.00 val.

DURYS

17.00 val.

TRUKMĖ

2val. 00min.

PERTRAUKA

Bus

NEĮGALIEJI

Ne

VAIKAI

Vaikai įleidžiami nemokamai iki 5-erių metų

KAINOS

Nuo 8.20 EUR iki 14.20 EUR

Arena partners

Privacy policy
Kandidatų privatumo politika
For more information on the processing of personal data, please contact mail adress: privatumas@zalgirioarena.lt
Cookie policy
© „Žalgirio“ arena, 2011-2022. All rights reserved
Solution: Gamadigi