Baigiamasis turo koncertas: Rebelheart

Viena ryškiausių Lietuvos roko grupių “Rebelheart”, surengusi virš 600 koncertų Lietuvoje, Baltijos Šalyse bei Vakaru Europoje, skelbia paskutinį, baigiamąjį albumo pristatymo turo koncertą!

Daugiau nei dviejų valandų programoje skambės ne tik naujojo albumo “MYSTERIA” kūriniai, bet ir senos ir visiems puikiai pažystamos grupės dainos.

Dar prieš kelis metus pradėtas turas per Lietuvą dėl grupės gitaristo sunkios traumos privalėjo būti nutrauktas. Tuomet buvo likęs koncertas tik Kaune.

Todėl dabar, pačią jaukiausią dieną metuose, kviečiame į legendinės grupės “Rebelheart” koncertą Kauno “ŽALGIRIO ARENOS” amfiteatre!

Apie grupę

Grupė susikūrė 1992 metais, ir jau 1994 metais buvo laikoma vienu įdomiausių roko kolektyvų Lietuvoje, ypač po 1996 metais išleisto albumo „Ko pravirkai“ su tokiomis garsiomis dainomis kaip „Kelias pas tave“, „Ko pravirkai“ ir „Juodas lietus“.

Susikūrusi 1992 metais, jau nuo 1994 metų grupė nuolat buvo nominuojama prestižiniuose Lietuvos muzikiniuose apdovanojimuose BRAVO. Tris kartus Rebelheart buvo pripažinta geriausia Lietuvos roko grupe. Festivaliuose „Vasaros maratonas ‘98” bei „Gyvas sodas 2000“ Rebelheart taip pat buvo išrinkta kaip geriausia roko grupė. 1999 metais Rebelheart gavo Eurovizijos atrankos konkurso žiūrovų simpatijų prizą. Nuo 1996 metų Rebelheart yra dažnas svečias „Parama“ renginiuose bei baikerių suvažiavimuose. Nuo 1994 metų grupė taip pat daug gastroliuoja užsienyje.

Gallery

Information about the event

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2015 12 25 d., 19 val. 00 min.

Durys atidaromos

18 val. 00 min.

Trukmė

2 val. 00 min.

Pertrauka

Nenumatoma

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Vaikai iki 3 m. įleidžiami nemokamai

Filmavimas, fotografavimas

Neleidžiama

Kainos

10 - 15 EUR, bilietų platintojo mokestis 1 EUR

Bilietų platintojas

UAB "Bilietų pasaulis"

Parkavimas

„Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelėje ir Karaliaus Mindaugo pr.

Renginio organizatorius

Gytis Žitkauskas

GOURMET DINNER IN 1410 RESTAURANT

Elegant and spacious 1410 restaurant, located in Zalgiris arena, invites to book a table in advance and enjoy gourmet dinner before the event. Chef is always ready to surprise you with his dishes and the staff of the restaurant will ensure that you could relax and enjoy your staying. Please book a table in advance by phone +370 611 22033 or e-mail uzsakymai@1410.lt

Arena partners

Privacy policy
For more information on the processing of personal data, please contact mail adress: privatumas@zalgirioarena.lt
Cookie policy
© „Žalgirio“ arena, 2011-2020. All rights reserved
Solution: Gamadigi