Aukštųjų mokyklų mugė 2019

18-oji „Aukštųjų mokyklų mugė“ kviečia moksleivius atrasti savo SUPERGALIĄ!

Tai jau 18-oji mokslo mugė, kurioje susitinka aukštojo mokslo atstovai, buriasi esami ir būsimieji studentai. Mugė vyks 2019 sausio 17 dieną. Renginyje aukštesniųjų klasių moksleiviai, mokytojai ir visi, kurie domisi aukštuoju mokslu, susipažins su aukštųjų mokyklų siekiais ir tikslais, pirmosios ir antrosios pakopos studijų programomis, pasirinkimo galimybėmis ir priėmimo tvarka.

Lietuvoje tevykstant valstybinių universitetų tinklo optimizavimo procesui, šiandieninis abituriento pasirinkimas privalo būti atsakingas ir apgalvotas. Todėl „Aukštųjų mokyklų mugės“ užduotis ne tik padėti išsirinkti studijų programą, bet ir papildomai pateikti informacijos apie planuojamą studijų kokybės gerinimą, teigiamus šiandienos ir rytdienos pokyčius, studijų atitiktį valstybės, visuomenės ir darbo rinkos poreikiams.

Renginyje – nauji dalyviai

Peržengti stojimo į aukštąsias mokyklas kartelę kasmet darosi vis sunkiau, rinktis būsimą profesiją abiturientai privalo itin atsakingai ir tikslingai. Aukštųjų mokyklų atstovai patars ir konsultuos, kokių žinių ir gebėjimų reikia norint studijuoti, kaip pasirengti studijoms.

Prie šalies aukštųjų mokyklų prisijungė ir savo veiklą moksleiviams pristatys profesinio mokymo įstaigos, siūlančios gausų profesinio mokymo pasirinkimą, taip pat laukiamas papildomų ugdymo institucijų dalyvavimas, kurios konsultuos, kaip papildoma veikla gali būti naudinga stojant į aukštąją mokyklą.

 

 

Atsivers naujos erdvės

Žalgirio arena atveria naujas galimybes dalyviams pristatyti savo inovacijas, išradimus, pateikti studentų darbų ekspozicijas. Arenos amfiteatre vyks dalyvių prisistatymai, paskaitos ir diskusijos su išskirtinėmis motyvuojančiomis asmenybėmis apie jų patirtį profesijos pasirinkime.

Daugiau informacijos apie parodą

http://www.parodos.lt/?view=descr&paroda=84

Parodos Partneris:

Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO)

2018 m. mugės reportažas

Information about the event

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2019-01-17, 10:00 val.

Durys

10:00 val.

Trukmė

7 val. 00 min.

Neįgalieji

Įėjimas nemokamas

VAIKAI

NEDIRBS

KAINOS

Įėjimas nemokamas

AUDI klubo nariai

Įėjimas nemokamas

Parkavimas

„Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelėje ir Karaliaus Mindaugo pr.

ŽA autobusas

Nevažiuos

Organizatorius ir rengėjas

Organizatorius: Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti ir rengėjas UAB „Ekspozicijų centras“

Fotografuoti, filmuoti

Galima

Floorplan

LEDO RITULIO RUNGTYNĖS

Find in arena

VAIKYSTĖS MIESTAS

Kol tėveliai mėgausis gera muzika koncerte ar stebės krepšinio varžybas, vaikus kviečiame pasilikti „Vaikystės mieste“! Paslaptingas pasaulis, kuris pasitiks vaikus ir ore, ir ant žemės, pakvies išbandyti linksmus automobiliukus, mašinų remonto dirbtuves, kvies kasinėti, remontuoti ir konstruoti. Išbandę rankų ir kojų tvirtumą šokinėjant ant minkštų batutų, vaikai paners į minkštą putų jūrą, pavadintą „cukraus rojumi“. Daugiau apie „Vaikystės miestą“ rasite čia. Tel.: +370 618 27323+370 37 719662, El. paštas:info@vaikystesmiestas.lt

Arena partners

Privacy policy
Kandidatų privatumo politika
For more information on the processing of personal data, please contact mail adress: privatumas@zalgirioarena.lt
Cookie policy
© „Žalgirio“ arena, 2011-2023. All rights reserved