ALINA ORLOVA

Tarptautinių scenų žvaigždė Alina Orlova rengia išskirtinį turą po Lietuvą

Jeigu reikėtų įvardinti bene dažniausiai užsienyje koncertuojančią šalies muzikos žvaigždę, neabejotinai tai būtų atlikėja Alina Orlova. Dainuojamosios poezijos kūrėja ir elektroninės popmuzikos atlikėja jau ne vienerius metus garsina Lietuvą populiariausiuose užsienio šalių festivaliuose ir arenose. Metas su Alina Orlova dar labiau susipažinti ir mūsų šalies moderniai publikai.
Anglų, lietuvių ir rusų kalbomis savo kūrybos dainas ir koverius dainuojanti Alina Orlova kitų metų sausio mėnesį surengs neeilinius pasirodymus savo muzikos gerbėjams Vilniuje Kotrynos bažnyčioje (sausio 20 d.), Kauno „Žalgirio arenos“ amfiteatre (sausio 21 d.) ir Klaipėdos koncertų salėje (sausio (sausio 23 d.). Melomanų lauks tik trys progos kitų metų pradžioje Aliną pamatyti iš arti ir kartu su ja pasinerti į savitos muzikos pasaulį, kuris sužavėjo klausytojus Prancūzijoje vykusiame „Les Boréales“ festivalyje, Čekijos festivalyje „Rock for People“, Vokietijos „Reeperbahn“, Austrijos „Waves Vienna“, Slovakijos „Waves Bratislava“, Didžiojoje Britanijoje, Rusijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Skandinavijoje. Rudenį Ukrainoje Alina surengė keturis koncertus per penkias dienas – Lvove, Odesoje, Kijeve, Charkove. Didelio gerbėjų dėmesio atlikėja sulaukė ir Lietuvos populiariuose muzikos festivaliuose „Galapagai“, „Akacijų alėja“, „Mėnuo juodaragis“, „Sostinės dienos“. Dideliu pasiekimu dainininkė vadina galimybę kitų metų sausio mėnesį sudalyvauti festivalyje „Eurosonic“, kuriame išgarsėjo tokios muzikos žvaigždės kaip Sohn, Nouvelle Vague, Digitalism, Lykke Li, Crystal Fighters, James Blake, Jessie Ware ir kiti. Kitų metų gegužę Alinos dar lauks du pasirodymai pripažintame Didžiosios Britanijos festivalyje „The Great Escape“.
Aliną Orlovą jos muzikos gerbėjai dievina už svajingą, lyrišką, ramią, bet teatrališką atmosferą, o jos vokalo tembro nesumaišysi su niekuo kitu. Tris studijinius albumus: „Laukinis šou dingo“, „Mutabor“ ir „88” išleidusi dainininkė grojo tose pačiose tarptautinėse scenose kaip ir garsiausi pasaulio atlikėjai, todėl nesusipažinti su Alinos talentu gyvai būtų nuodėmė. Dar 2008 metais Lietuvoje pasirodžiusį atlikėjos albumą „Laukinis šuo dingo“ muzikos gerbėjai galėjo rasti daugumoje Vakarų Europos ir Skandinavijos šalių muzikos parduotuvių, o tai – vienas retų atvejų Lietuvos muzikos istorijoje, kai užsienio rinka susidomi mūsų šalies muzikantų kūryba. Alina labai laukia savo pasirodymų Lietuvoje ir net nemėgina slėpti, kad jie – kitokie negu užsienio scenose. Ypatingi. „Čia susirenka savi žmonės, atrodo, kad visų akys jau kažkur matytos, todėl visada labiausiai jaudinuosi grodama būtent Lietuvoje. Publika labai dėmesinga, reaguoja į emocijas ir mano atliekamą muziką, nes supranta žodžius, įsiklauso į dainų tekstus. Tikrai labai laukiu šitų koncertų, nes tiesiog be proto pasiilgau savų žmonių…“, – atvirauja atlikėja.
Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje akustinius koncertus surengsianti Alina Orlova savo muzikos gerbėjams pristatys ne tik jau anksčiau girdėtas dainas, bet ir kūrinius iš šiais metais pasirodžiusio jos naujausio albumo „88”. O jis – kiek kitoks nei ankstesni: spalvingesnis ir labiau priimtinas įvairiems muzikos skoniams.

Information about the event

PLACE

Žalgirio arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

DATE

2016 01 21, 18:00 val.

DOORS OPEN

17:00

DURATION

1h20

WARM UP BAND

None

BREAK

None

DISABLED

No free entrance

CHILDREN

No free entrance

PHOTO AND VIDEO CAMERAS

Allowed

PRICES

15 - 20 EUR

TICKET DISTRIBUTORS

UAB „Bilietų pasaulis“

PARKING

Akropolis parking lot and Karaliaus Mindaugo pr.

ORGANIZER

VšĮ „Baleto Teatras“

ŽA BUSES

None

1410 RESTAURANT

Elegant and spacious 1410 restaurant, located in Zalgiris arena, invites to book a table in advance and enjoy gourmet dinner before the event. Chef is always ready to surprise you with his dishes and the staff of the restaurant will ensure that you could relax and enjoy your staying. Please book a table in advance by phone +370 611 22033 or e-mail uzsakymai@1410.lt

Arena partners

Privacy policy
Kandidatų privatumo politika
For more information on the processing of personal data, please contact mail adress: privatumas@zalgirioarena.lt
Cookie policy
© „Žalgirio“ arena, 2011-2023. All rights reserved