Futsal Čempionų lygos žvaigždžių kovos su žalgiriečiais – „Žalgirio“ arenoje

Lietuvos salės futbolo čempionas „Kauno Žalgiris“ ruošiasi UEFA Futsal Čempionų lygos pagrindinio etapo kovoms, kurios jau spalio pabaigoje pirmą kartą vyks didžiausioje Lietuvos erdvėje – Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Pasibaigus FIFA Pasaulio salės futbolo čempionatui, salės futbolas iš „Žalgirio“ arenos pasitrauks labai trumpam laikui – spalio 26–29 dienomis žalgiriečiai Nemuno saloje sieks žengti tarp 16 geriausių Europos salės futbolo komandų.

Rekordiškai aukštoje devintoje UEFA klubų reitingo pozicijoje esantys Lietuvos čempionai susitiks su pirmą vietą šiame reitinge užimančia ir praėjusiame sezone UEFA Futsal Čempionų lygos finale žaidusia „Barcelona“, Ispanijos salės futbolo lygos finalininke Valensijos „Levante“ ir Baltarusijos čempione Oršos „Viten“.

„Levante“ UEFA klubų reitinge yra ketvirta, o Baltarusijos komanda – devyniolikta. Norėdami žengti tolyn ir trečią kartą klubo istorijoje patekti į Elitinį etapą, „Kauno Žalgirio“ futbolininkai grupėje turės aplenkti bent vieną komandą.

Kauno „Žalgirio“ arenoje susirinkę žiūrovai turės galimybę išvysti ir ryškiausią viso pasaulio pastarųjų metų salės futbolo žvaigždę Ferrão.

„Barcelona“ klubo puolėjas iš Brazilijos yra dvejus metus iš eilės išrinktas geriausiu pasaulio salės futbolininku, o žaisdamas su Brazilijos rinktine, šiuo metu yra rezultatyviausias FIFA Pasaulio salės futbolo čempionato žaidėjas.

„Kauno Žalgirio“ salės futbolo komanda svarbiausias sezono kovas pasitiks taip pat atsinaujinusi – ekipos gretose toliau rungtyniaus geriausi Lietuvos salės futbolininkai, iš kurių net septyni vilkėjo Lietuvos nacionalinės rinktinės marškinėlius Pasaulio čempionate – Justinas Zagurskas, Lukas Sendžikas, Tomas Bučma, Ernestas Macenis, Andrius Kaulinis, Deividas Reimaris ir Albertas Voskunovičius.

Prie jų šiemet prisidės ir stipriausioje Brazilijos salės futbolo lygoje rungtyniavę legionieriai Bruninho, Vitinho, Bolo, Arthuras ar Abneris Targino, su garsiuose užsienio salės futbolo klubuose žaidusiu bei dirbusiu treneriu Dentinho priešakyje.

„UEFA Futsal Čempionų lygoje pirmą kartą varžysimės su „Žalgirio“ vardu ant krūtinės, o tai yra didelė atsakomybė. Turime realią galimybę trečią kartą klubo istorijoje patekti tarp 16 geriausių Europos salės futbolo komandų, tačiau tam reikalingas Lietuvos sirgalių, o ypač – „Žalgirio“ fanų palaikymas. Į „Žalgirio“ areną atvyks salės futbolo žvaigždės, todėl tai yra dar viena gera proga iš arčiau susipažinti su šiuo sportu“, – sakė „Kauno Žalgirio“ salės futbolo komandos vadovas Darius Gurskis.

Bilietų prekyba jau prasidėjo, o juos įsigiję žiūrovai „Žalgirio“ arenoje kiekvieną dieną galės stebėti dvejas aukščiausio lygio salės futbolo rungtynes. Visos keturios komandos Kaune po kartą sužais tarpusavyje, o į kitą etapą pateks pirmas tris vietas užėmusios ekipos.

Rungtynių „Žalgirio“ arenoje tvarkaraštis:

Spalio 26 d.:

16.30 val. „Barcelona“ – „Viten“
19.00 val. „Kauno Žalgiris“ – „Levante“

Spalio 27 d.

16.30 val. „Barcelona“ – „Levante“
19.00 val. „Kauno Žalgiris“ – „Viten“

Spalio 29 d.

16.30 val. „Levante“ – „Viten“
19.00 val. „Kauno Žalgiris“ – „Barcelona“

Other news

The Pakrante entertainment area set to open back up besides Zalgirio Arena

The Pakrante entertainment area set to open back up besides Zalgirio Arena

Zalgirio Arena is setting up to provide the opportunity to... More »

A chance for basketball amateurs to play on the main stage in Zalgirio Arena

A chance for basketball amateurs to play on the main stage in Zalgirio Arena

Zalgiris and Zalgirio Arena invite the most loyal fans to... More »

Arena partners

Privacy policy
Kandidatų privatumo politika
For more information on the processing of personal data, please contact mail adress: privatumas@zalgirioarena.lt
Cookie policy
© „Žalgirio“ arena, 2011-2022. All rights reserved